Для тих хто має проблеми з фінансовими установами ми пропонуємо

Для тих хто має проблеми з фінансовими установами ми пропонуємо

1. Якщо судові розгляди підходять до завершення або рішення вступило в силу, що дасть  змогу банкам забрати майно и продати через аукціон. В даному випадку необхідно ініціювати судовий розгляд за заставне майно і в суді накласти арешт на нього, що зробить неможливе продажу такого майна через аукціон.

2. Якщо після всіх  судових розглядів справа Вами займається державна виконавча служба, то  такому випадку необхідно оскаржувати її дії в суді та ініціювати судовий розгляд.

3. ЗМЕНШЕННЯ КРЕДИТНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЧЕРЕЗ ПРОЦЕДУРУ БАНКРУТСТВА (ДЛЯ  ЮРИДИЧНИХ ОСІБ), зокрема шляхом введення предмета застави в статутний капітал.

4. Якщо у Вас є кредит та є вільні кошти, то в такому випадку найбільш оптимальний варіант є купівля з дисконтом процентних облігацій випущений банком з подальшим представленням їх до погашення, що дасть змогу провести взаємозалік та відбити проценти за користуванням кредитом. Вказана схема випробувалась на практиці та є досить дієва.

5. Пропонуємо консультації з приводу схем збереження майна від стягнення не пов’язаних з відчуженням, з приводу переоформлення кредиту та заміни сторін кредитного договору, повернення депозитів, консультації з питань отримання кредиту, тощо.

 6. Якщо Ви є поручителем за кредитним договором, то при дослідженні судової справи можливо настали певні обставини, при яких договір поруки припиняє свою дію (є реальна можливість припинити договір поруки).

7.  Розробка комплексних схем протидії банкам.

8. Супроводження та організація викупу майна через ДВС на вашу людину.

9. Списання неустойки ефективне тоді, коли вона занадто завищена і перевищує або дорівнює сумі боргу, оскільки відповідно до законодавства, розмір неустойки не може перевищувати загальну заборгованість.

10. Супроводження реструктуризації заборгованості. Багато банків пропонують реструктуризацію, але насправді, вона такою не є, оскільки в кредитних договорах прописують так, що погашається частина боргу (неустойка на штрафи), а  не тіло кредиту. Супроводження вказаної процедури дозволить убезпечити Вас від цього.

11. Оскарження прилюдних торгів. В процесі проведення та підготовки до торгів, можливо будуть ряд порушень, які дадуть змогу в подальшому визнати торги такими, які проведені з порушенням законодавства, що дасть змогу повернути закладене майно, а при збігу певних обставин, взагалі його вивести, оскільки в певний момент, воно перебуває не під арештом та заставою, а іпотека взагалі припиняється, у випадку продажу її з прилюдних торгів.

12. Визнання виконавчого напису нотаріуса таким, який не підлягає виконанню. ДУЖЕ ефективно, коли в іпотеку передає особа відмінна від позичальника, оскільки  іпотека взагалі припиняється, у випадку продажу його з прилюдних торгів (ст.. 17 ЗУ «Про іпотеку»). Таким чином, іпотекодавець може вимагати повернення свого майна після оскарження прилюдних торгів.

 13. Наші клієнти звертаються тоді, коли вже пізно, а ми, на підставі досвіду, можемо вам  змоделювати ситуацію так, щоб банк зробить ряд помилок, якими можна скористатись в майбутньому і при цьому, майже не порушуючи графік платежів. Це дозволить поміняти грошові кредитні потоки таким чином, що в майбутньому повернути частину коштів або зробити взаємозалік і навіть вивести при певних обставин заставу. Ефективне для юридичних осіб з поручителями та великою кількістю додаткових угод до кредитного договору. В будь-якому випадку, ви отримуєте аналіз вашої ситуації, а питання оплати лежить в площині вашої згоди роботи з нами.