Після смерті позичальникові прийшло SMS: «Сплати кредит і спи спокійно»

Як розповів голова Асоціації антиколекторів і правозахисників України «Ваша Надія» Федір Олексюк, останнім часом у банківських службовців з’явилися нові витончені способи впливу на своїх кредиторів.

Ось за таке оголошення потрібно відповідати за статтею 355 Кримінального кодексу України.Розклеюють ці оголошення представники банківських установ з метою психологічної дії на боржників.

Так розголошували банківську таємницю два роки тому в Печерському районі м. Києва. Проти керівництва банківської установи порушено кримінальну справу.

Подібні листівки не раз зустрічали і миколаївчани.

Федір Олексюк розповів про один варварський випадок роботи колекторів в Миколаєві. 40-річний чоловік узяв кредит на купівлю мобільного телефону, але незабаром помер, залишивши двох дітей і дружину.Через декілька днів після його смерті прийшло SMS з таким текстом: «Сплати кредит і спи спокійно». Згідно із статистичними даними, за минулий рік в Україні із-за неможливості виплатити банківський кредит покінчила життя самогубством 21 людина.

Сьогодні українські антиколектори мають намір налагодити діалог між громадськістю,правоохоронними органами і міжнародними фінансовими структурами.Першим кроком до цього стане проведення першого Всеукраїнського з’їзду споживачів фінансових послуг.

http://www.zadira.mk.ua/news/8753

  • MAGNALENZ FURNACE

    Хороший день,

    Вам потрібен прямий, простий і швидкий пропозицію кредиту від банку або приватного кредитора. Ми пропонуємо кредит на 3% в Anum. Будь ласка, дайте відповідь нам, якщо вам потрібен кредит. Зв’яжіться з нами за цим номером телефону + (1) 614-392-8352 або maganlenz@gmail.com

    Дякую