ПриватБанк пояснив, чому не може розрахуватися з кримчанами

ПриватБанк пояснив, чому не може розрахуватися з кримчанами

З пояснення випливає, що вкладникам не можуть виплатити гроші через неплатежі кримських же позичальників і дій керівництва Росії.
Підконтрольний бізнесменові Ігорю Коломойському ПриватБанк звернувся до своїх кримським клієнтів з проханням підписати петицію , адресовану президенту РФ Володимиру Путіну.

Прохання стосується надання дозволу Банку Москви або будь-якому іншому російському банку стати наступником інфраструктури , активів і пасивів ПриватБанку в Криму.

У ПриватБанку нагадують , що 3 березня Коломойський дав оцінку діям Путіна , і вже через два дні після цього керівництво Росії мало не зруйнувало Москомприватбанк (дочірній банк ПриватБанку , який входив до топ- 10 банків Росії за кількістю карт) , ввівши в нього тимчасову адміністрацію. » Таким чином , нам дали зрозуміти , що не дозволять більше нормально працювати на території Росії» , — вказали в банку.

ПриватБанк констатує , що без сприяння з боку російської влади у банку немає можливості виплатити гроші вкладникам Криму , оскільки ці гроші видані кримським же клієнтам у вигляді кредитів. «Як тільки в Криму почалися заворушення , практично всі корпоративні та індивідуальні клієнти перестали виконувати свої зобов’язання за кредитами» , — констатує банк.

«Якщо ми без сприяння з боку російської влади виплатимо всі свої зобов’язання , це поставить під загрозу не тільки роботу банку , але і всю фінансову систему України » , — вважають в ПриватБанку.

Нагадаємо , в Криму працювало 2 філії і 337 відділень банку , 483 банкомата , а також 773 терміналу самообслуговування .

Раніше на прямій лінії президент РФ порадив кримчанам , що взяли кредити в ПриватБанку , не повертати їх. Він зачитав запитання від жителя Криму , який розповів , що взяв у ПриватБанку в кредит автомобіль , але оскільки банк йде з автономії , він не знає , як взаємодіяти з банком . » Катайтеся спокійно. Не хоче пан Коломойський з Фінкельштейном отримувати з вас гроші . Це їх справа» , — порадив Путін.

Джерело