Третій Майдан буде! Презентація Народного люстраційного комітету в Одесі

Третій Майдан буде! Презентація Народного люстраційного комітету в Одесі

У ході прес-конференції організаторами буде висвітлена стратегія дій Народного люстраційного комітету (громадських організацій, адвокатів, приватних юристів і правозахисників входять до Народний люстраційний комітет) з метою недопущення повернення у владу посібників корупціонерів та осіб, що сприяють процвітанню корупції в усіх гілках влади, правоохоронних органах та виконавчій службі.

На прес-конференції будуть розкриті приклади корупційних схем, що діють в м.Одеса, в яких замішані фінансово-банківські установи, суди, виконавча служба оціночні (експертні) структури, організації, які проводять публічні торги.

Організатори прес-конференції: Народний люстраційний комітет, Українська Асоціація антиколекторів та правозахисників України «Ваша Надія», Комітет виборців України — споживачів фінансових послуг.

Учасники прес-конференції:
— Федір Олексюк, голова асоціації антиколекторів та правозахисників України «Ваша Надія», директор юридичного департаменту Міжнародного Антикорупційного Комітету, співголова Народного Люстраційний Комітету
— Максим Чегровой, правозахисник, член ради Народного Люстраційний Комітет та координаційної ради асоціації антиколекторів та правозахисників України «Ваша Надія.
— Анна Бевз — потерпіла від свавілля корупційних схем діють в м. Одесі.
— Дмитро Миронюк, — юрист Народного Люстраційний Комітету
— Володимир Дроздовський, представник асоціації антиколекторів та правозахисників України «Ваша Надія» в м. Одеса.

З метою максимально ефективного і об’єктивного проведення прес-конференції до участі запрошуються судді районних судів м.Одеса, судді Апеляційного суду м.Одеса; представники районних прокуратур Одеси; співробітники прес-служби МВС, представники ВДВС Одеської області, представники громадських організацій, адвокати, частнопрактикующие юристи та правозахисники, інші зацікавлені особи.