За несплачений кредит жінку виселили із квартири

За несплачений кредит жінку виселили із квартири

Нові власники майже рік чекали на рішення Апеляційного суду
Вінничанка Зоя Пастернак взяла кредит ще у 2008 році на купівлю трикімнатної квартири по вул. Квятека. Каже, що мала виплатити банку 65 тисяч доларів. Але грошей повністю розрахуватись не знайшлося, тому банк продав помешкання на аукціоні. Нові власники вселись у квартиру на минулому тижні, прийшли разом із судовим виконавцем і правоохоронцями.
— Спершу кредит виплачувала справно, але потім втратила роботу і не змогла розраховуватися з банком, — розповідає Зоя Альбінівна. — Я планувала продати сільський будинок і розрахуватися з боргами. У квартирі ми не зареєстровані, тому що нам не дозволив банк. А нещодавно, після того як вже продали квартиру на аукціоні, нам знов прийшло повідомлення про борг — уже 70 тисяч доларів.
Як розповіла Зоя Альбінівна, нові господарі прийшли виселяти її з квартири о восьмій годині ранку.
— Удома був лише син, він і відкрив їм двері, — каже жінка. — Замок у квартирі поміняли і почали скидати мої речі у мішки. Мені двічі викликали «швидку», тому що піднімався тиск. Лікарі кололи мені ліки, а виконавець з новими власниками говорили, що я симулюю. Зіпхали речі і викинули на коридор, мене винесли з квартири у покривалі. Остаточного рішення суду про виселення ще не — має, справа розглядається і в Апеляційному суді області і у Вищому спеціалізованому суді України. Але на це на зважають. Перш ніж виселяти нас із квартири, мало прийти письмове попередження. Мене виселили 27 березня, а попередження прийшло 30-го.
Жінка розповідає, що меблі і побутову техніку з квартири вона не забрала. Також каже, що написала заяву у міліцію щодо зникнення при виселенні 8500 доларів.
Нові власники помешкання говорять, що квартиру придбали на законних правах і діяли згідно із законом.
— У нас є рішення апеляційного суду про виселення з квартири, на яке ми чекали майже рік, — розповів пан Сергій, батько нового власника квартири. — Виконавча служба дала три тижні, аби люди спокійно виселилися. Вони цього не зробили, тому ми прийшли у своє помешкання, яке я законно купив своєму синові. Ми маємо свідоцтво про право власності і рішення двох судів — апеляційного і міського.
Зоя Пастернак після того, як її виселили із квартири, поїхала до батьків у село.

Інна МАРТОНІКОВ